mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wieruszów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wieruszów – istotne atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON WIERUSZÓW

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WIERUSZÓW – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WIERUSZÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)