mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wieluń – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Wieluń – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WIELUŃ

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WIELUŃ – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WIELUŃ 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)