mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wieliczka – mobilny serwis opon

Wieliczka to istotna miejscowość województwa małopolskiego położona w pobliżu Krakowa. Nic więc dziwnego, że ruch na obszarze tego miasta jest całkiem spory, jeśli chodzi o różne typy pojazdów. Zmotoryzowani klienci z tego rejonu mają dostęp do naszych fachowych usług z zakresu mobilnego serwisu opon.

Ciekawa oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Wieliczce

Przygotowaną przez nas ofertę usługową z zakresu naprawy i wymiany ogumienia, kierujemy do klientów indywidualnych, różnych instytucji, firm czy też podmiotów reprezentujących zróżnicowane branże. Potrafimy doskonale poradzić sobie z zadaniami wulkanizacyjnymi we wszystkich typach pojazdów.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc?

Oferta naszej firmy obejmuje realizację zleceń 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny. Po kontakcie telefonicznym należy tylko poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy dokonają naprawy. Nie trzeba więc stresować się samodzielnym demontażem koła i jego dostarczaniem do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WIELICZKA 24H

Posiadamy auta serwisowe z nowoczesnym sprzętem do montażu i demontażu, naprawy, wyważania, sprawdzania ciśnienia i pompowania kół. Dodatkowo dysponujemy własnymi źródłami prądu pozwalającymi na wykonywanie zleceń poza serwisem stacjonarnym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów posiadających rozległą wiedzę oraz świetne zdolności praktyczne. Są to ważne atuty, które przekładają się na świetną jakość wykonywanych zleceń. Ponadto członkowie naszego personelu przechodzą regularne szkolenia wulkanizacyjne.

5/5 - (2 votes)