mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Więcbork – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Więcbork – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszego serwisu jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON WIĘCBORK

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WIĘCBORK – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WIĘCBORK 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)