mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wasilków – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wasilków – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON WASILKÓW

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR WASILKÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WASILKÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)