mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wałbrzych – mobilny serwis opon

Wałbrzych to miasto położone na obszarze województwa dolnośląskiego. Mamy tutaj do czynienia z miejscowością na prawach powiatu. Poza ważnymi instytucjami, w Wałbrzychu mieszka wielu ludzi. Jest to też siedziba sporego grona firm reprezentujących zróżnicowane branże. Wiele osób i firm korzysta ze zróżnicowanych typów pojazdów. Na lokalnych drogach można więc odnotować spory ruch przekładający się na zwiększone zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasz serwis mobilny ogumienia.

Szeroka oferta usług mobilnej wulkanizacji w Wałbrzychu

Dysponujemy atrakcyjną ofertą obejmującą usługi związane z kontrolą stanu, naprawą albo przekładaniem kół i opon. Realizujemy zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz różnych podmiotów, niezależnie od ich branży. Potrafimy skutecznie radzić sobie z zadaniami wulkanizacyjnymi wykonywanymi w trybie mobilnym w pojazdach osobowych, dostawczych, zestawach TIR i autach ciężarowych.

Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

Przede wszystkim zapewniamy wykonywanie usług w trybie całodobowym, również w dni świąteczne, późno w nocy, w czasie dni wolnych od pracy oraz podczas weekendów. Można powiedzieć, że wykonujemy zadania niezależnie od dnia i jego pory. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w przypadku pojawienia się konieczności skorzystania z naszych usług. Nasze wsparcie eliminuje konieczność dostarczania opon do serwisu stacjonarnego. Po skutecznej naprawie pojazd jest gotowy do dalszej trasy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR WAŁBRZYCH 24H

Zatrudniamy w naszym serwisie specjalistów, którzy są wysoce wykwalifikowani oraz doświadczeni. Potwierdzeniem tych atutów jest ich doskonała wiedza i umiejętności praktyczne. Te mocne strony są istotne i sprawiają, że jakość naszych usług utrzymuje się na wysokim poziomie. Ponadto nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia poprawiające kwalifikacje z zakresu serwisu mobilnego ogumienia.

Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie narzędzia i sprzęt przystosowany do serwisu ogumienia w terenie. Posiadamy też własne agregaty i akumulatory umożliwiające wykonywanie zleceń w miejscach pozbawionych dostępu do standardowego zasilania elektrycznego.

4.2/5 - (20 votes)