mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Wadowice – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać działania typowe dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wyspecjalizowany zespół wulkanizacyjny – fachowe wsparcie w Wadowicach i regionie

W naszej firmie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone i doskonale znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Spory zakres świadczonych usług – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pracujący u nas wyspecjalizowani fachowcy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba dodać, że wyjeżdżamy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)