mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tychy – mobilny serwis opon

Tychy to istotne miasto znajdujące się w województwie śląskim. Jest ono zaliczane do aglomeracji katowickiej i odgrywa ważną rolę, jeśli chodzi o sektor przemysłowy. W Tychach działalność prowadzi wiele firm i instytucji oraz mieszka sporo osób. Bliskość autostrady A4 oraz innych ważnych dróg sprawia, że codziennie w tym regionie odnotowuje się spory ruch samochodowy. Nasza oferta kierowana jest do zmotoryzowanych klientów z Tych i okolic. Obejmuje ona usługi z zakresu mobilnej wulkanizacji.

Bogaty wybór profesjonalnych usług wulkanizacyjnych – Tychy

Nasza oferta obejmuje wiele typów usług stworzonych dla różnych grup klientów. Możemy między innymi zapewnić następujące formy wsparcia:

  • skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • naprawa opon na trasie,
  • sprawdzanie oraz uzupełnianie ciśnienia w kołach,
  • wymiana kompletów kół razem z felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym zestawie felg,
  • profesjonalne wyważanie.

Można zauważyć, że nasza szeroka oferta obejmuje sporo różnorodnych rodzajów usług. Została ona przygotowana dla osób prywatnych, a także dla firm reprezentujących różne branże. Potrafimy świetnie poradzić sobie z wulkanizacją mobilną w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i zestawach TIR.

Dlaczego warto zainteresować się naszym wsparciem?

Gwarantujemy całodobowe wykonywanie usług w okresie świątecznym, podczas weekendów i innych dni wolnych od pracy. Nasza pomoc jest więc dostępna o każdej porze dnia i nocy. Świadczone przez nas usługi pozwalają uniknąć konieczności naprawy opon we własnym zakresie oraz ich transportowania do serwisów stacjonarnych. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną, po czym docieramy na miejsce awarii i dokonujemy skutecznej naprawy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TYCHY 24H

Mówiąc o kluczowych zaletach naszej firmy, dobrze pamiętać również o tym, że zatrudniamy specjalistów posiadających szeroką wiedzę oraz wysokie kwalifikacje, a także doświadczenie i umiejętności niezbędne do wykonywania trudnych zadań. Ponadto stale poszerzamy nasze zdolności biorąc udział w regularnych szkoleniach specjalistycznych.

Trzeba również pamiętać o naszym sprzęcie. Inwestujemy regularnie w nasze pojazdy posiadające stosowny sprzęt oraz zasilanie. Dzięki temu możliwa jest realizacja standardowych oraz trudniejszych napraw w terenie.

4.2/5 - (9 votes)