mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tuchów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tuchów – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON TUCHÓW

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR TUCHÓW – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TUCHÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)