mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tuchola – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w branży terenowej naprawy opon. Jesteśmy w stanie realizować zlecenia charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Porządny personel wulkanizacyjny działający mobilnie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone i doskonale znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Obszerna oferta wulkanizacyjna dla wszystkich zainteresowanych klientów

Zatrudnieni przez naszą firmę wykwalifikowani fachowcy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu zapewniamy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Trzeba zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)