mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Trzebnica – mobilny serwis

BEZPROBLEMOWA MOBILNA WULKANIZACJA TRZEBNICA – USŁUGI CAŁODOBOWE!

Istotna zaleta naszej firmy to zapewnianie klientom dostępu do bogatej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zlecającego,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa opon na miejscu awarii,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie.

NOWOCZESNY MOBILNY SERWIS OPON TRZEBNICA

Możemy się więc pochwalić rozległym zakresem pomocy obejmującym różnorodne formy działalności. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różnorodne gałęzie gospodarki. Umiemy doskonale poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

CAŁODOBOWY MOBILNY SERWIS OPON TIR TRZEBNICA– zalety

Wielu klientów docenia fakt świadczenia przez nas usług całodobowo, również w święta, weekendy oraz pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasza pomoc eliminuje konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych fachowców wykonujących usługi z dbałością o ich doskonałą jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TRZEBNICA 24H – fachowa obsługa osób prywatnych i firm

Do grona naszych atutów można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w specjalnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do regularnie zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i pozostałych metod naprawy opon w terenie lub u zleceniodawcy. Nic więc dziwnego, że wspomniane atuty przekładają się na spore grono zadowolonych klientów oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)