mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Trzebinia – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą duże doświadczenie w branży terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać prace typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Wyspecjalizowani pracownicy z branży wulkanizacyjnej – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Rozległa oferta usługowa dla każdego zainteresowanego klienta – działamy w trybie 24/7

Nasi wyspecjalizowani fachowcy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– efektywne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24h przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)