mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Trzcianka – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Trzcianka – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON TRZCIANKA

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR TRZCIANKA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TRZCIANKA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4/5 - (2 votes)