mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Torzym – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą ogromne doświadczenie w branży terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować prace charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wykwalifikowany personel wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz idealnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Ciekawy zakres świadczonych usług

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy realizują zlecenia dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Warto dodać, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

4.7/5 - (3 votes)