mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Toruń – mobilny serwis

Poszukujesz profesjonalnych usług wulkanizacyjnych w Toruniu i okolicach? Nasza oferta spełni więc Twoje oczekiwania. Działamy na terenie Torunia, a także pobliskiej autostrady A1. Dzięki wysokiej jakości usług, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję na rynku.

Obszerny zakres usług dla klientów indywidualnych i firm

Zajmujemy się świadczeniem skutecznych usług z zakresu naprawy ogumienia z dojazdem do klienta. Nasza oferta jest charakterystyczna dla serwisów stacjonarnych. Dojeżdżamy do klientów i na trasę. Od ręki wykonujemy następujące zadania:

  • wulkanizacja ogumienia,
  • wymiana ogumienia,
  • wymiana całych kół wraz z felgami,
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza i jego uzupełnienie,
  • wyważanie różnych typów kół.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji reprezentujących różne branże. Radzimy sobie doskonale ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi naprawami ogumienia. Mogą się do nas zgłaszać właściciele samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, zestawów TIR, maszyn budowlanych, rolniczych oraz pojazdów specjalnych.

Mobilna wulkanizacja Toruń – całodobowa obsługa klientów

Przede wszystkim wykonujemy usługi w trybie 24/7. Innymi słowy, reagujemy na zgłoszenia w czasie weekendów, dni świątecznych oraz innych dni wolnych od pracy. Można dzwonić do nas również w późnych godzinach nocnych. Zawsze podchodzimy poważnie do powierzonych nam zadań. Kładziemy duży nacisk na skuteczność i tempo pracy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TORUŃ 24H – wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt

Nasi wykwalifikowani fachowcy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Te atuty przekładają się na efektywność oraz precyzję i tempo świadczenia usług. Dzięki akumulatorom i agregatom potrafimy wykonywać zadania z dala od standardowego zasilania.

4.6/5 - (7 votes)