mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Toruń – mobilny serwis

Bogata oferta usługowa naszego serwisu została przygotowana dla klientów z Torunia i okolic. Mamy tu do czynienia z jednym z głównych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Duże grono instytucji i firm oraz bliskość autostrady A1 sprawia, że każdego dnia na toruńskich drogach odnotowywany jest spory ruch samochodowy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że nasz mobilny serwis ogumienia cieszy się sporą popularnością.

Dojeżdżamy: Chełmża, Ciechocinek, Włocławek, Grudziądz, Bydgoszcz, Gniewkowo, Łysomice, Obrowo, Lisewo, Lubicz, Zławieś Wielka, Brzeźno, Unisław, Ostromecko, Wielka Nieszawka, Mała Nieszawka, Kikół, Rudusk, Zbójno, Golub-Dobrzyń

Obszerny zakres usług dla klientów indywidualnych i firm

Nasza firma jest godna uwagi między innymi ze względu na szeroki zakres świadczonych usług. Obejmują one wiele różnych typów działań. Pracownicy naszego serwisu wykonują między innymi następujące prace:

  • naprawa i klejenie ogumienia na trasie,
  • usługi wulkanizacyjne u klientów,
  • wymiana opon na felgach (sezonowo lub awaryjnie),
  • wymiana kół z felgami,
  • kontrola i uzupełnianie ciśnienia powietrza w ogumieniu,
  • efektywna usługa wyważania.

Można zauważyć, że dysponujemy szeroką ofertą usługową obejmującą wiele działań. Jest ona kierowana do klientów indywidualnych oraz firm prowadzących działalność w różnych branżach. Świetnie radzimy sobie z naprawą mobilną opon w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszynach budowlanych, rolniczych i pojazdach specjalnych.

Mobilna wulkanizacja Toruń i jej atuty

W głównej mierze warto pamiętać o tym, że nasze usługi są oferowane całodobowo wliczając w to weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy. Zapewniamy więc pomoc niezależnie od dnia i godziny. Korzystanie z naszych usług eliminuje konieczność samodzielnej naprawy lub dostarczania uszkodzonych opon do stacjonarnych serwisów. Jedyne co trzeba zrobić to poczekanie na naszych pracowników, którzy realizują określone usługi w sposób skuteczny oraz z dbałością o jakość i tempo pracy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TORUŃ 24H

Mocna strona naszej firmy to również fakt zatrudniania wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami. Często poszerzamy nasze zdolności dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.

Godne uwagi jest też nasze wyposażenie. Dysponujemy samochodami dostawczymi, w których znajduje się sprzęt do montażu, wyważania i innych usług. Posiadamy też sprężarki oraz pozostałe istotne urządzenia wraz z akumulatorami i agregatami zasilającymi. Taki porządny sprzęt przekłada się na dokładną i sprawną realizację wszystkich zleceń.

Gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się