mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tomaszów Mazowiecki – mobilny serwis opon

Tomaszów Mazowiecki to jedna z większych i istotniejszych miejscowości województwa łódzkiego. Spora gęstość zaludnienia łączy się tutaj z istnieniem różnorodnych firm i instytucji z różnych branż. Przekłada się to na wzmożony ruch pojazdów na pobliskich drogach. Dodatkowo Tomaszów leży niedaleko autostrady A1 łączącej północną Polskę z Polską południową. Wielu klientów z tego regionu, posiadających pojazdy mechaniczne, decyduje się na korzystanie z usług motoryzacyjnych, takich jak na przykład nasz mobilny serwis opon.

Mobilna wulkanizacja w Tomaszowie Mazowieckim – oferta

Posiadamy interesującą i szeroką ofertę związaną z naprawą, wymianą, serwisem, pompowaniem czy też wyważaniem opon i kół na trasie albo u klienta. Z naszego wsparcia mogą korzystać osoby prywatne, przedsiębiorcy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące różne branże. Zapewniamy fachową wulkanizację mobilną w autach ciężarowych, zestawach TIR, a także pojazdach osobowych i dostawczych.

Kluczowe zalety naszej firmy

Zatrudniamy doświadczonych fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami w zakresie wulkanizacji. Dzięki temu skutecznie wykonujemy zwyczajnie, jak również trudniejsze naprawy. Regularne szkolenia pozwalają nam jeszcze bardziej poszerzać kwalifikacje i dopasować nasze usługi do stale zwiększających się wymagań rynkowych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TOMASZÓW MAZOWIECKI 24H

W naszych pojazdach serwisowych znajdują się urządzenia do naprawy, demontażu, pompowania i wyważania kół. Są one dostępne wraz z akumulatorami i agregatami. Oznacza to, że mamy możliwość wykonywania zadań na trasie, w miejscach bez dostępu do standardowego zasilania elektrycznego.

Członkowie naszego personelu realizują usługi całodobowo, również podczas weekendów, świąt oraz w późnych godzinach nocnych. Naszym atutem jest więc przyjmowanie zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok. Zgłoszenia przyjmujemy oczywiście drogą telefoniczną.

4.5/5 - (6 votes)