mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tczew – wymiana opon na drodze

Tczew to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa pomorskiego. Na terenie tej miejscowości działa wiele instytucji i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Tczew to również istotny punkt komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym zaskakującym. Duża ilość aut przekłada się na wielki popyt na różnorodne usługi motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie mobilnego serwisu opon w Tczewie i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Tczew – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON TCZEW

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR TCZEW – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TCZEW 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.5/5 - (2 votes)