mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tarnowskie Góry – mobilny serwis opon

Tarnowskie Góry są miejscowością położoną w województwie śląskim w pobliżu Bytomia. W okolicy przebiega między innymi autostrada A1. Mamy więc do czynienia z ważnym węzłem komunikacyjnym oraz miejscem zamieszkania wielu ludzi i siedzibą licznych firm czy też instytucji korzystających z różnych typów samochodów. Jeśli chodzi o zmotoryzowanych klientów to nasza firma zapewnia profesjonalną pomoc, jeśli chodzi o mobilny serwis opon.

Bogaty wybór usług – mobilny serwis ogumienia w Tarnowskich Górach

Przygotowaliśmy rozległą ofertę obejmującą wiele usług z zakresu wymiany, naprawy, wyważania, pompowania i serwisowania ogumienia w terenie. Została ona stworzona dla klientów prywatnych, różnych instytucji, firm oraz podmiotów reprezentujących różne branże. Gwarantujemy fachową pomoc, jeśli chodzi o wulkanizację mobilną w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz zestawach TIR.

Podstawowe zalety naszej firmy

Nasi pracownicy całodobowo realizują usługi, również w okresie weekendowym, świątecznym, a także w późnych godzinach nocnych. Oferujemy więc wyjazd do zleceń, niezależnie od daty i godziny. Dzięki naszej pomocy można uniknąć samodzielnego naprawiania, wymiany oraz dostarczania opon do stacjonarnych serwisów wulkanizacyjnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TARNOWSKIE GÓRY 24H

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, który dysponują doskonałymi umiejętnościami oraz rozległą wiedzą. To pozwala nam na skuteczne realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Poszerzamy regularnie naszą wiedzę oraz zdolności dzięki braniu udziału w szkoleniach specjalistycznych.

Posiadamy samochody dostawcze z profesjonalnym sprzętem do wulkanizacji, montażu i demontażu ogumienia, wyważania kół, pompowania, itp. Zadania te wykonujemy mobilnie, czyli na trasie albo u klienta, również w miejscach bez dostępu do zasilania, ponieważ posiadamy własne akumulatory i agregaty.

5/5 - (5 votes)