mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tarnów – mobilny serwis opon

Tarnów to miejscowość zlokalizowana na obszarze województwa małopolskiego. W pobliżu przebiega między innymi autostrada z oznaczeniem A4. Jest to więc niezwykle istotny węzeł komunikacyjny oraz miejsce zamieszkania wielu osób, a także siedziba różnych firm, a także instytucji, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. W przypadku klientów zmotoryzowanych nasza firma gwarantuje fachowe wsparcie w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Szeroka oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Tarnowie

Posiadamy sporą ofertę, która obejmuje liczne usługi powiązane z naprawą, wymianą, serwisem oraz pompowaniem i wyważaniem ogumienia na trasie. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach indywidualnych, różnych instytucjach, firmach czy też podmiotach, które reprezentują różne branże. Zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie mobilnej wulkanizacji w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Kluczowe atuty naszej firmy

Członkowie naszego personelu realizują usługi całodobowo, również w czasie weekendu, świąt oraz w godzinach nocnych. Wyjeżdżamy więc do zgłoszeń niezależnie od dnia i jego pory. Dzięki naszemu fachowemu wsparciu możliwe jest uniknięcie naprawy i wymiany oraz dostarczania ogumienia do serwisów stacjonarnych we własnym zakresie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TARNÓW 24H

Jesteśmy firmą zatrudniającą doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców posiadających świetne umiejętności oraz szeroką wiedzę. Umożliwia nam to skuteczne wykonywanie standardowych oraz trudniejszych usług wulkanizacyjnych. Nasza wiedza i umiejętności są regularnie poszerzane w ramach różnych szkoleń o specjalistycznym charakterze.

W naszych autach serwisowych posiadamy porządny sprzęt do mobilnej wulkanizacji, wyważania kół, demontażu i montażu oraz pompowania kół. Wykonujemy te zlecenia u klientów oraz w trasie, z dala od standardowych źródeł prądu. Dysponujemy bowiem własnymi agregatami i akumulatorami.

4.4/5 - (8 votes)