mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tarnobrzeg – mobilny serwis opon

Tarnobrzeg to miejscowość na prawach powiatu znajdująca się na terenie województwa podkarpackiego. Mieszka tu wielu ludzi oraz działa sporo firm i instytucji, a w pobliżu znajdują się trasy o istotnym znaczeniu dla regionu. Wiele osób i firm w Tarnobrzegu dysponuje własnymi pojazdami, w których czasem może dojść do awarii ogumienia. Nasz mobilny serwis opon udziela fachowego wsparcia w takim przypadku.

Duży zakres usług – wulkanizacja mobilna w Tarnobrzegu

Możemy się pochwalić rozległą ofertą, która obejmuje między innymi następujące formy działalności:

  • skuteczna wymiana felg i kół,
  • pompowanie kół i kontrola ich ciśnienia,
  • wymiana opon sezonowa oraz awaryjna wymiana opon,
  • naprawa ogumienia u klientów i na trasie,
  • mobilna usługa wyważania kół.

Z naszej oferty mogą korzystać klienci indywidualni, firmy, różne instytucje oraz inne osoby i podmioty. Gwarantujemy skuteczną pomoc pod kątem wulkanizacji mobilnej w autach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i pojazdach ciężarowych.

Mocne strony naszego serwisu

Realizujemy zlecenia całodobowo, również w okresie świątecznym, weekendowym oraz w dni robocze w późnych godzinach nocnych. Każdy może więc liczyć na nasz sprawny przyjazd i naprawę niezależnie od dnia i jego pory. Wszystkie zadania wykonujemy od ręki na miejscu awarii lub u klienta.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TARNOBRZEG 24H

Korzystamy z samochodów dostawczych, w których znajduje się specjalistyczne wyposażenie przeznaczone do wulkanizacji, wyważania, montażu opon oraz do realizacji wielu innych usług serwisowych w terenie albo u klienta. Poza tym korzystamy z własnych akumulatorów i agregatów, które pozwalają na realizację usług w miejscach pozbawionych dostępu do standardowej energii elektrycznej.

Pracują u nas wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy dysponują rozległą wiedzą i świetnymi umiejętnościami. To pozwala na sprawne i skuteczne wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań związanych z wulkanizacją. Nasza wiedza i umiejętności są stale poszerzane w ramach różnych szkoleń.

5/5 - (1 vote)