mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Tarczyn – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA TARCZYN

Istotna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zleceniodawcy,
– okresowa i awaryjna wymiana opon na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie opon,
– bezproblemowa naprawa kół na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON TARCZYN

Możemy się więc pochwalić bogatym zakresem wsparcia uwzględniającym różnorodne formy działalności. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Umiemy doskonale poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych jak również zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR TARCZYN – Czemu oferta naszego serwisu jest godna uwagi?

Sporo klientów docenia fakt świadczenia przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasza pomoc wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz przywożenia go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich idealną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR TARCZYN 24H

Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dopasowana do stale zwiększających się wymagań rynkowych.

Nie wolno zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia w terenie lub u usługobiorcy. Nic więc dziwnego, że wspomniane zalety przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)