mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szubin – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Szubin – istotne mocne strony naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZUBIN

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZUBIN – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZUBIN 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)