mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sztum – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Sztum – podstawowe zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON SZTUM

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZTUM – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZTUM 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Zapewniamy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)