mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szprotawa – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać działania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Wykwalifikowany personel wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Bogata oferta usługowa dla wszystkich

Pracujący u nas wykwalifikowani pracownicy realizują prace na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– fachowe wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy zaznaczyć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)