mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczytno – mobilny serwis

Szczytno to jedna z istotniejszych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Na terytorium tego miasta prowadzi działalność wiele podmiotów i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona ludzi. Szczytno to również ważny węzeł komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Spora ilość aut przekłada się na wielki popyt na różne usługi motoryzacyjne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wsparcie w zakresie mobilnego serwisu opon w Szczytnie i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Szczytno – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZCZYTNO

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZCZYTNO – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZYTNO 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (2 votes)