mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczyrk – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Szczyrk – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZCZYRK

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZCZYRK – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZYRK 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)