mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczekociny – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Szczekociny – dlaczego nasza firma jest godna uwagi?

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Mogą się oni pochwalić wysokimi kwalifikacjami. Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZCZEKOCINY – profesjonalna obsługa klientów 24/7

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZCZEKOCINY – kompleksowy serwis i naprawa ogumienia

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZEKOCINY 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)