mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczecinek – mobilny serwis opon

Szczecinek jest miejscowością położoną na terenie województwa zachodniopomorskiego. Mamy tutaj do czynienia ze sporym miastem, w którym mieszka wiele ludzi, działa mnóstwo firm, a także instytucji i innych podmiotów. Dodatkowo Szczecinek leży blisko jednej z ważniejszych tras prowadzących nad morze. To dlatego lokalnie obserwowany jest spory ruch na drogach i ogromny popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak mobilny serwis ogumienia oferowany przez naszą firmę. 

Mobilny serwis opon w Szczecinku i jego zalety

Nasi klienci ze Szczecinka mają zapewnione fachowe realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok, również w okresie świątecznym, weekendowym oraz w późnych godzinach nocnych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną. Dzięki naszym usługom wszystkie uszkodzenia i problemy z oponami zostaną zlikwidowane na miejscu.

Dysponujemy świetnie wyposażonymi samochodami serwisowymi, w których znajduje się sprzęt do szeroko pojętych działań z zakresu wulkanizacji poza stacjonarnym serwisem. Oprócz tego korzystamy z własnych źródeł zasilania, takich jak agregaty i akumulatory. Umożliwiają one wykonywanie zleceń w wielu miejscach w terenie.

Zatrudniamy fachowców, którzy są wysoce wykwalifikowani i doświadczeni oraz posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności. Są to zalety, które idąc w parze ze sprzętem, zapewniają dużą dokładność oraz wysoką jakość wykonywanych zadań.

Mobilny serwis opon Szczecinek – usługi

Nasi klienci mogą liczyć na dostęp do profesjonalnej, a także ciekawej oferty usługowej. Prezentuje się ona następująco:

  • naprawa ogumienia na miejscu awarii
  • naprawa opon u klientów,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami,
  • wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • sprawdzanie stanu kół i ich pompowanie,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZECINEK 24H

Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne, klienci firmowi, instytucje oraz pozostałe podmioty prowadzące działalność w wielu branżach. Oferujemy efektywne działanie w zakresie wulkanizacji w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)