mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szczawno-Zdrój – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Szczawno-Zdrój – najważniejsze mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZCZAWNO-ZDRÓJ

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZCZAWNO-ZDRÓJ – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZCZAWNO-ZDRÓJ 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Gwarantujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)