mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szamocin – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Szamocin – wykwalifikowani fachowcy i profesjonalny sprzęt

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SZAMOCIN – sprawny dojazd we wskazane miejsce!

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SZAMOCIN – kompleksowe wsparcie w zakresie naprawy i serwisu ogumienia

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SZAMOCIN 24H – działamy w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta!

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)