mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Syców – mobilny serwis ogumienia 24/7!

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie realizować prace typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wykwalifikowany personel i wysoka jakość mobilnej wulkanizacji w Sycowie

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są stosownie przeszkolone oraz idealnie znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla każdego zainteresowanego klienta indywidualnego lub firmowego

Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Warto wspomnieć, że wyjeżdżamy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)