mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Świętochłowice – mobilny serwis opon

Świętochłowice to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim na obszarze aglomeracji katowickiej i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest to siedziba wielu firm przemysłowych oraz reprezentujących pozostałe. Ponadto jest to miejsce zamieszkania wielu osób. W okolicy Świętochłowic przebiegają autostrady A1, A4 i inne trasy. To sprawia, że Świętochłowice są istotnym węzłem komunikacyjnym. Nic więc dziwnego, że codziennie na lokalnych drogach użytkowanych jest mnóstwo typów pojazdów. Czasami może dojść do awarii, w przypadku której istotnego wsparcia udzielają pracownicy naszego mobilnego serwisu wulkanizacyjnego.

Szeroka oferta usługowa z zakresu mobilnego serwisu ogumienia w Świętochłowicach

Nasza profesjonalna oferta jest ciekawa i obejmuje mnóstwo różnych typów usług, takich jak między innymi:

  • naprawa ogumienia w terenie,
  • wymiana ogumienia bez felg (sezonowo i awaryjnie),
  • mobilna naprawa opon u klientów,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół wraz z felgami,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • efektywne i profesjonalne wyważanie kół.

Zaprezentowaną ofertę przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych, firm czy też instytucji oraz innych podmiotów, które reprezentują różne branże na obszarze Świętochłowic. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z zadaniami powiązanymi z wulkanizacją, które są realizowane w trybie mobilnym w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Dojeżdżamy: Czeladź, Gierałtowice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Będzin, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Katowice, Tarnowskie Góry, Mysłowice, Knurów

Dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc?

Naszym klientom ze Świętochłowic oferujemy realizację usług całodobowo przez cały rok, również w okresie świąt, podczas weekendów albo późno w nocy. Skontaktować się z nami można dzwoniąc pod nasz numer alarmowy niezależnie od dnia i godziny. Za sprawą naszego wsparcia klienci mają możliwość uniknięcia problemów z zakresu samodzielnej wymiany kół czy też dostarczania uszkodzonych opon do wulkanizatorów działających stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŚWIĘTOCHŁOWICE 24H

Nasze samochody serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt do wulkanizacji, wyważania i szeroko pojętego serwisowania ogumienia w terenie oraz u klienta. Posiadamy własne akumulatory i agregaty, więc jesteśmy w stanie realizować zlecenia z dala od tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

W naszym serwisie zatrudnieni są doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Są to bardzo ważne zalety, które sprawiają, że wykonywane przez nas prace charakteryzują się doskonałą jakością. Poza tym nasi pracownicy poprawiają własne kwalifikacje dzięki regularnym szkoleniom obejmującym fachowy i kompleksowy serwis ogumienia samochodowego w warunkach terenowych.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się