mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Świerzawa – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Świerzawa – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŚWIERZAWA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŚWIERZAWA – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŚWIERZAWA 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)