mobilny serwis opon

Skuteczna mobilna wulkanizacja Świebodzice – całodobowy mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Świebodzice – dlaczego my?

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŚWIEBODZICE 24/7

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŚWIEBODZICE – skuteczna wymiana i naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŚWIEBODZICE – PROFESJONALNA OBSŁUGA CAŁODOBOWA

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)