mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Świdwin – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą mającą wieloletnie doświadczenie w branży terenowej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać zadania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wyspecjalizowani specjaliści z sektora wulkanizacji – wysoka jakość obsługi klienta

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są stosownie przeszkolone i idealnie znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Szeroki zakres realizowanych usług – profesjonalna obsługa różnych klientów i ich pojazdów

Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać też właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba dodać, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)