mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Świątniki Górne – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Świątniki Górne – najważniejsze atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŚWIĄTNIKI GÓRNE – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŚWIĄTNIKI GÓRNE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)