mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sulechów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sulechów – kluczowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SULECHÓW

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SULECHÓW – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SULECHÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)