mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Strzelce Krajeńskie – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Strzelce Krajeńskie – dlaczego my?

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON STRZELCE KRAJEŃSKIE

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STRZELCE KRAJEŃSKIE – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STRZELCE KRAJEŃSKIE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)