mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Strzegom – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Strzegom – podstawowe atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON STRZEGOM

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STRZEGOM – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STRZEGOM 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
4/5 - (2 votes)