mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stryków – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA STRYKÓW – profesjonalne wsparcie na trasie

Ważna mocna strona naszej firmy to zapewnianie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa ogumienia u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa ogumienia na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON STRYKÓW – fachowa realizacja wszystkich zleceń

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem pomocy uwzględniającym różnorodne usługi. Nasza oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Potrafimy świetnie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w autach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STRYKÓW – wysoka jakość usług i szybki dojazd do klienta

Wielu klientów docenia fakt realizowania przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych fachowców realizujących usługi dbając o ich doskonałą jakość oraz efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STRYKÓW 24H – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania oraz innych metod naprawy kół na trasie albo u zleceniodawcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie zalety przekładają się na rozległe grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

4.5/5 - (2 votes)