mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Strumień – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Strumień – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON STRUMIEŃ

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STRUMIEŃ – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STRUMIEŃ 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)