mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stęszew – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie wykonywać działania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że docieramy do zleceniodawców lub w teren.

Wykwalifikowany zespół wulkanizacyjny obsługujący nowoczesny sprzęt

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz doskonale znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległy zakres realizowanych usług – wsparcie 24/7!

Nasi wykwalifikowani fachowcy wykonują zadania na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa i klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)