mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stary Sącz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stary Sącz – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON STARY SĄCZ

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STARY SĄCZ – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STARY SĄCZ 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)