mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stargard – mobilny serwis opon

Stargard jest miejscowością znajdującą się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest to siedziba powiatu stargardzkiego, w której działa sporo instytucji i firm oraz mieszka wielu ludzi. To dlatego na okolicznych drogach można zauważyć wzmożony ruch samochodowy. To z kolei przekłada się na zwiększony popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasze działania z zakresu mobilnego serwisu ogumienia. 

Wulkanizacja mobilna w Stargardzie i jej atuty

Nasi klienci ze Stargardu mają zapewnione wykonywane usług w trybie 24/7 przez cały rok, również w okresie świąt, weekendów oraz innych dni wolnych od pracy i późno w nocy. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy dojdzie do nagłej awarii opony na trasie. Dzięki naszej pomocy problem zostanie zlikwidowany od ręki bez potrzeby udawania się do serwisu stacjonarnego.

Dysponujemy pojazdami serwisowymi wyposażonymi w sprzęt do szeroko pojętego serwisu wulkanizacyjnego w trybie mobilnym. Nie potrzebujemy dostępu do sieci elektrycznej, ponieważ posiadamy własne akumulatory, agregaty i inne źródła prądu niezbędne do zasilania sprzętu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STARGARD 24H

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów posiadających szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności. Są to istotne atuty, które pozwalają na zapewnianie optymalnej precyzji i jakości napraw ogumienia.

Mobilny serwis opon w Stargardzie – atrakcyjna oferta usługowa

Klienci naszej firmy mają zagwarantowany dostęp do interesującej i profesjonalnej oferty. Uwzględnia ona na przykład poniższe rodzaje usług:

  • naprawa ogumienia na trasie i u klienta,
  • wymiana kół razem z felgami albo opon na jednym komplecie felg (aluminiowych lub stalowych),
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza i pompowanie kół,
  • wyważanie kół samochodowych.

Nasza pomoc jest zapewniana osobom prywatnym, przedsiębiorcom, instytucjom i innym podmiotom działającym w wielu branżach. Działamy skutecznie pod kątem wulkanizacji w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)