mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stargard – mobilny serwis opon

Stargard jest miejscowością znajdującą się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest to siedziba powiatu stargardzkiego, w której działa sporo instytucji i firm oraz mieszka wielu ludzi. To dlatego na okolicznych drogach można zauważyć wzmożony ruch samochodowy. To z kolei przekłada się na zwiększony popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasze działania z zakresu mobilnego serwisu ogumienia. 

Wulkanizacja mobilna w Stargardzie i jej atuty

Nasi klienci ze Stargardu mają zapewnione wykonywane usług w trybie 24/7 przez cały rok, również w okresie świąt, weekendów oraz innych dni wolnych od pracy i późno w nocy. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy dojdzie do nagłej awarii opony na trasie. Dzięki naszej pomocy problem zostanie zlikwidowany od ręki bez potrzeby udawania się do serwisu stacjonarnego.

Dojeżdżamy: Szczecin, Goleniów, Gryfino, Chociwel, Dobrzany, Maszewo, Suchań, Ińsko, Dolice, Barlinek, Dobra

Dysponujemy pojazdami serwisowymi wyposażonymi w sprzęt do szeroko pojętego serwisu wulkanizacyjnego w trybie mobilnym. Nie potrzebujemy dostępu do sieci elektrycznej, ponieważ posiadamy własne akumulatory, agregaty i inne źródła prądu niezbędne do zasilania sprzętu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STARGARD 24H

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów posiadających szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności. Są to istotne atuty, które pozwalają na zapewnianie optymalnej precyzji i jakości napraw ogumienia.

Mobilny serwis opon w Stargardzie – atrakcyjna oferta usługowa

Klienci naszej firmy mają zagwarantowany dostęp do interesującej i profesjonalnej oferty. Uwzględnia ona na przykład poniższe rodzaje usług:

  • naprawa ogumienia na trasie i u klienta,
  • wymiana kół razem z felgami albo opon na jednym komplecie felg (aluminiowych lub stalowych),
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza i pompowanie kół,
  • wyważanie kół samochodowych.

Nasza pomoc jest zapewniana osobom prywatnym, przedsiębiorcom, instytucjom i innym podmiotom działającym w wielu branżach. Działamy skutecznie pod kątem wulkanizacji w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się