mobilna wulkanizacja TIR

Mobilna wulkanizacja Starachowice – mobilny serwis opon

Starachowice to miasto położone w województwie świętokrzyskim. Jest to siedziba różnych firm i instytucji oraz miejsce zamieszkania sporego grona osób. To przekłada się między innymi na dużą ilość samochodów na lokalnych drogach oraz na zwiększony popyt na usługi o charakterze motoryzacyjnym. Nasza firma zapewnia fachową obsługę w zakresie mobilnej wulkanizacji.

Interesująca oferta usługowa – mobilny serwis opon Starachowicach

Nasza rozległa i interesująca oferta obejmuje między innymi poniższe usługi:

  • naprawa opon u klientów,
  • naprawa opon i kół na trasie,
  • pompowanie i sprawdzanie szczelności kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz felg i opon,
  • wyważanie kół w terenie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STARACHOWICE 24H

Nasza oferta usługowa powstała z myślą o klientach indywidualnych, firmach, instytucjach, a także pozostałych podmiotach, niezależnie od reprezentowanej branży. Perfekcyjnie radzimy sobie z kompleksową wulkanizacją w każdym rodzaju pojazdu.

Czemu warto nas wybrać?

Pracujemy profesjonalnie, i całodobowo (24/7) niezależnie od dnia i jego godziny. Zgłoszenia przyjmujemy pod naszym numerem alarmowym, po czym nasi fachowcy udają się w region Starachowic, aby przeprowadzić skuteczną naprawę. Można więc uniknąć samodzielnych działań związanych z demontażem koła i transportowaniem go do stacjonarnego serwisu.

Nasze auta serwisowe posiadają nowoczesne wyposażenie do montażu i demontażu, wyważania, sprawdzania i uzupełniania ciśnienia, a także szeroko pojętej wulkanizacji mobilnej. Dysponujemy też źródłami prądu (akumulatory i agregaty), które pozwalają na realizację zleceń poza stacjonarnym warsztatem.

Pracują u nas wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z rozległą wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to kluczowe mocne strony mające pozytywny wpływ na precyzję i jakość naszej pracy.

4.7/5 - (8 votes)