mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Stąporków – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Stąporków – kluczowe zalety naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON STĄPORKÓW

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR STĄPORKÓW – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR STĄPORKÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)