mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Środa Wielkopolska – mobilny serwis

Środa Wielkopolska to jedna z istotniejszych lokalizacji województwa wielkopolskiego. Na terenie tego miasta działa dużo podmiotów i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona osób. Środa Wielkopolska to również ważny węzeł komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość pojazdów przekłada się na duży popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wsparcie w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Środzie Wielkopolskiej i regionie.

Mobilna wulkanizacja Środa Wielkopolska – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŚRODA WIELKOPOLSKA

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŚRODA WIELKOPOLSKA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– skuteczna usługa wyważania,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŚRODA WIELKOPOLSKA 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Zapewniamy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)