mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sopot – mobilny serwis opon

Sopot jest zaliczany do grona ważniejszych miast w Polsce. Jest to jedna z trzech miejscowości tworzących tak zwane Trójmiasto. Sopot jest zlokalizowany w województwie pomorskim nad Bałtykiem. Działa tu wiele różnych firm i mieszka sporo osób. Ponadto każdego roku odnotowuje się tu duży ruch turystyczny w sezonie letnim i poza nim. W naszej ofercie dostępne są fachowe usługi z zakresu wulkanizacji mobilnej realizowane na rzecz zmotoryzowanych klientów z regionu Sopotu.

Dojeżdżamy: Gdańsk, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Hel, Kosakowo, Sierakowice, Władysławowo, Łebsk, Jastrzębia Góra, Karwia, Luzino, Bolszewo, Krokowa, Łęczyce, Chwaszczyno, Bojano

Bogata oferta usług z zakresu wulkanizacji

Jeśli chodzi o naszą ofertę to zapewniamy klientom dostęp do różnych typów usług. Każdemu gwarantujemy między innymi następujące formy wsparcia:

  • naprawa opon u klientów,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana ogumienia na jednym komplecie felg,
  • naprawa ogumienia bezpośrednio w miejscu pojawienia się awarii,
  • wymiana kompletów kół z felgami,
  • kontrola szczelności, poziomu ciśnienia oraz pompowanie kół,
  • skuteczne wyważanie.

Dlaczego warto sięgać po nasze usługi?

Zapewniamy realizację usług w trybie całodobowym w czasie świąt oraz weekendów, więc nasze wsparcie jest zapewniane praktycznie niezależnie od dnia i jego godziny. Dzięki nam nie trzeba transportować opony do serwisu stacjonarnego czy też wymieniać jej samodzielnie na zapasową. Należy jedynie zgłosić awarię telefonicznie i poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy wykonają skuteczną usługę.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SOPOT 24H

Jeśli chodzi o kluczowe zalety naszego serwisu to warto zaznaczyć, że pracują u nas specjaliści posiadający szeroką wiedzę i doskonałe kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie. Przekłada się to na jakość usług, które są utrzymywane na wysokim poziomie.

Nasi pracownicy korzystają z porządnego wyposażenia. Inwestujemy bowiem w nowoczesne pojazdy z własnym zasilaniem oraz sprzętem do szeroko pojętej wulkanizacji mobilnej. To dlatego wykonujemy zlecenia z dala od standardowych źródeł zasilania.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się