mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sompolno – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie wykonywać zadania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do klientów lub w teren.

Porządny personel wulkanizacyjny – gwarancja wysokiej jakości i skuteczności usług!

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz doskonale znają się na zadaniach powiązanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Spory zakres wykonywanych usług – wsparcie 24/7!

Pracujący w naszej firmie wyspecjalizowani pracownicy realizują zlecenia dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z obręczami,
– fachowe wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba zaznaczyć, że docieramy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)