mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Solec Kujawski – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Solec Kujawski – profesjonalne wsparcie całodobowe

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON SOLEC KUJAWSKI – POMOC 24H

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SOLEC KUJAWSKI – całodobowa wymiana i naprawa kół

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SOLEC KUJAWSKI 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)